Funerals

Friday 2021-10-01 - Aris Vlad - Priveghi
Friday 2021-10-01 - Aris Vlad - Inmormantare
Thursday 2021-09-30 - Aris Vlad - Priveghi
Thursday 2021-08-05 - Elena Coldea - Priveghi
Thursday 2021-08-05 - Elena Coldea - Inmormantare
Wednesday 2021-08-04 - Elena Coldea - Priveghi
Tuesday 2021-07-20 - Viorica Motorca Inmormantare
Monday 2021-07-19 - Viorica Motorca Priveghi
Wednesday 2021-04-28 - Ana Pap - Inmormantare
Tuesday 2021-04-06 - Florin Sighete - Priveghi
Tuesday 2020-12-01 - Marina Cristurean - Inmormantare
Monday 2020-11-30 - Marina Cristurean - Priveghi
Saturday 2020-11-14 - Johnene Danielle Mihaiuc - Priveghi
Monday 2020-10-12 - Mariana Tigu Inmormantare
Monday 2020-10-12 - Mariana Tigu - Inmormantare
Monday 2020-09-21 - Christina Strizu - Inmormantare
Saturday 2020-09-19 - Christina Strizu - Priveghi
Friday 2020-08-21 - Ilya Berkovich - Inmormantare
Thursday 2020-08-20 - Ilya Berkovich - Priveghi