Funerals

Thursday 2021-01-14 - Nicolae Puia - Priveghi
Thursday 2021-01-14 - Nicolae Puia - Inmormantare
Tuesday 2020-12-01 - Marina Cristurean - Inmormantare
Monday 2020-11-30 - Marina Cristurean - Priveghi
Saturday 2020-11-14 - Johnene Danielle Mihaiuc - Priveghi
Monday 2020-10-12 - Mariana Tigu Inmormantare
Monday 2020-10-12 - Mariana Tigu - Inmormantare
Monday 2020-09-21 - Christina Strizu - Inmormantare
Saturday 2020-09-19 - Christina Strizu - Priveghi
Friday 2020-08-21 - Ilya Berkovich - Inmormantare
Thursday 2020-08-20 - Ilya Berkovich - Priveghi
Wednesday 2020-08-05 - Grigore Campan - Inmormantare
Tuesday 2020-08-04 - Grigore Campan - Priveghi
Tuesday 2020-07-07 - Joseph Posteuca - Priveghi
Tuesday 2020-07-07 - Joseph Posteuca - Inmormantare
Wednesday 2020-04-29 - Aurel Micurescu - Inmormantare
Saturday 2020-03-21 - Vladut Monda - Inmormantare
Friday 2020-03-20 - Vladut Monda - Priveghi
Friday 2020-03-20 - In Memory of Vladut Monda